Aprašymas:

Neradote Jums reikalingos mokymų temos mūsų internetinėje svetainėje? Kreipkitės į mus el paštu: mokymai@asprendimai.eu ir drąsiai klauskite dėl Jus dominančių mokymų temų! Įvertinę Jūsų poreikį parinksime tinkamus lektorius bei pasirūpinsime visais organizaciniais klausimais siekiant geriausio rezultato!

Mes – kompanija, sukaupusi didžiulę patirtį vidinių ir išorinių mokymų organizavimo srityje, todėl galime pasidžiaugti, kad mumis pasitiki ir jau eilę metų bendradarbiavimą tęsia didžiosios Lietuvos įmonės. Valstybinis ir viešasis sektorius – tai mūsų klientai be kurių nebūtume tuo, kas esame dabar!

Mokymai ir nuolatinis personalo ugdymas yra efektyvi investicija į organizacijos tobulinimą, kuris užtikrina ilgalaikę sėkmę.

A sprendimai teikia profesionalias konferencijų organizavimo paslaugas.

Pasirūpiname visomis detalėmis: sudarome biudžetus, parenkame tinkamiausią vietą, užsakome paslaugas (apgyvendinimas, transportas, skrydžiai, maitinimas ir kita), vykdome dalyvių registraciją, ruošiame ataskaitas, pakviečiame lektorius, pilnai koordinuojame renginius bei konferencijas. Sėkmingai dirbame pagal struktūrinių fondų reikalavimus.

A Sprendimai organizuodami mokymus laikosi šių principų:

  • Įvertina, kur Klientas yra dabar.
  • Pateikia Klientui tinkamiausią sprendimą, įvertinus jo lūkesčius ir poreikius.
  • Kartu su Klientu nustato norimą pasiekti rezultatą.
  • Pasirenka trumpiausią ir efektyviausią kelią tikslui pasiekti.

A Sprendimų organizuojamus mokymus veda kvalifikuoti specialistai bei praktikai, kurie mokymų metu analizuoja realius iššūkius, su kuriais susiduria Klientas savo kasdienėje veikloje.

! Mokymų metu užtikrinama aukšta teikiamų paslaugų kokybė ir lektorių kompetencija.

.